Říjen 2015

10 důvodů, proč váš život stojí za hovno

23. října 2015 v 9:27 | Gullies alias Hanka Wilde |  Na téma týdne...
(Zdroj obrázku - GOOGLE)

Článek je psán na téma týdne s názvem '10 DŮVODŮ, PROČ...'


(Za vulgární výrazy se předem omlouvám všem pobouřeným jedincům, současně patří moje omluva každému, na koho následující text zapůsobí tak silně, že mu naruší psychiku a ti ostatní snad pochopili, že to mají brát s nadhledem.)
Znáte to určitě všichni. Máte pocit, že svět vás nemá rád a musela se proti vám snad spiknout celá fiktivní Liga vyjímečných (což je název filmu, kterej stál mimochodem taky celkem za h**no), protože jinak to snad není možný! Může někde mezi sedmi miliardama naší planety žít větší smolař než jste vy - jednoduše - je technicky vzato vůbec možný, aby se mezi 'božtíkama' (opak nebožtíka) pohyboval někdo, kdo má život ještě víc na hovno? Těžko říct! Možná by nebylo od věci, začít u sebe a zkusit se zamyslet, jestli se vás náhodou netýká některý z níže popisovaných důvodů. (Pokud ne, tak zkuste vyvolat ducha Sigmunda Freuda a zeptejte se ho na radu a už teď bych se klidně vsadila, že by vás stejně odkázal na tento článek. Takže nakonec jste zase tam, kde předtím.)
1. Víte, že brzy umřete.
Ne, teď není řeč o vážně nemocných lidech, protože na taková témata se cynismus ani nic jinýho nehodí. Víte, že brzy umřete, protože to tak chcete. V podstatě to někdy může i vypadat tak, že vaším největším přáním je, aby vás přejela napůl rozbitá rikša nebo vlak - ideálně v momentě, kdy zastavil. A vy jste kardinální vůl, protože už vás nebaví škrábat se na zadku, tak vymýšlíte pitomosti, že se vám chce umřít. Čím dřív a tragičtěji, tím líp!


2. Jste ještě vyšší stupeň kardinálního vola.
To, zda jste již dosáhli na takto vysoký stupeň kardinálního volství, můžete odhalit na základě následujího mikrotestu. Každé vaše kladné tvrzení v definici ultra-kardinálního vola vás posouvá na vyšší příčku KV. A zde je ona definice: jednoduše si nevážíte toho, co máte a ohrnujete nad tím imrvére nos. Věčně si na něco stěžujete, což v reálném světě vypadá tak, že permanentně prudíte okolí svýma tesknýma serenádama prošpikovanýma vaším dětinským nářkem o tom, jak chcete umřít a jak je váš život na hovno.


3. Nadáváte na počasí - pořád!
Když je zima, tak na vás lezou rýmečky, když je teplo, tak zase klíšťata, komáři a jiná hnusná havěť. Pokud zrovna prší, tak můžete (nečekaně!) zmoknout a svítí-li slunce, hrozí vám zvýšené riziko, že budete mít úpal... nebo taky úžeh (kterej máte beztak danej díky genetickým predispozicím, protože jinak byste neřešil takový prkotiny jako je kupříkladu počasí)... No, ruku na srdce - tak hrozně se snad nikdo jinej mít nemůže! Jen VY! Pravdu díš!4. Máte blbou práci.
A nenávidíte ji! Nadáváte na ni, a stejně tam chodíte jako blbec dál, protože v dnešní době moderních technologií je hrozná dřina rozhodit sítě, zkusit rozeslat pár životopisů a zabrouzdat na weby, kde se několikrát týdně aktualizují nabídky s volnými místy pracovního trhu. Sakra, práce!


5. Nemáte rád Vánoce.

Chápete? Ne?! Náhodou - Vánoce jsou hezký svátky a pokud je máte s kým slavit, tak jsou hezký dvojnásobně. Tečka!6. Jste chronicky pesimističtí.
Což docela úzce souvisí s dvěma prvními popsanými body. Jo, a taky brzo umřete, kdybyste to nevěděli! Proč? Protože pesimisti jsou vesměs otravní prudiči a vysavači energie, takže je nemá nikdo rád a ve výsledku se přetransformovávají do podoby kardinálního vola, co si neváží života, a tak radši skočí pod tu rikšu... Aspoň zbyde víc místa pro nás optimisty.


7. Uvízli jste v dopravní zácpě.
Tohle se dá pochopit - dopravní zácpy jsou zlo, a to občas i optimista má chuť oběsit se na kravatě. A co teprve ten jinej typ zácpy? To už je potom vážně na hovno - doslova!


8. Mračíte se, když jdete po ulici.

Protože potkáváte cizí lidi a nemáte důvod se na ně usmívat, ještě by si mohli myslet, že se znáte, něco po nich chcete, případně - probůh - mohli by se na vás taky usmát! Tůůůůdle! A just se budete mračit... No, jak chcete.9. Vy za to nemůžete!

Jasně, že ne, to dá přece rozum! Vždycky za všechno můžou jenom lidi kolem vás, a taky počasí. Vy jste pouze nebohá oběť (pravděpodobně Iluminátů)!!! A proto vám nezbývá jiná varianta, než si useknout sedm prstů. Náhoda? Nemyslím si...10. Nechodíte na hřbitov.
Ani na Dušičky nejdete zapálit babičce a dědovi svíčku, tudíž vás teď žere svědomí. Karma je mrška. Sečteno, podtrženo - už teď vás jímá hrůza z vědomí, že ji nikdo nebude chodit zapalovat ani vám.Teď už možná víte, proč váš život stojí za... no, prostě za nic. A víte, co? DOBŘE VÁM TAK!