Dvacet čtyři odpovědí GULLIES WILDE aneb Za svou tvorbu se stydím

28. července 2015 v 19:45 | Gullies alias Hanka Wilde |  AUTOROZHOVOR S GULLIES
Gullies Wilde v roce 2015 (zdroj obrázku - soukromý archiv)


PÁR SLOV ÚVODEM
Přátelé, myslela jsem si, že už mě nikdo snad ani nečte. Spletla jsem se - což mě těší. Na stole mně v posledních dnech přistálo pár dotazů ohledně toho, co se bude dál s touto stránkou dít, jaké mám s ní plány, či ji hodlám smazat atd. Přijde mi celkem zbytečné psát to lidem zvlášť, proto sem zveřejňuji aktuální 'mono-dialog', kde se budu snažit odpovědět nejen na tyto dotazy. V následujících odpovědích zjistíte kdo je Gullies Wilde, proč jsou podle mě umělci děvky, a co je důvodem, že se stydím za svou tvorbu...ŠEST OTÁZEK A ODPOVĚDÍ O TOM, KDO JE GULLIES

Hanka: Ahoj, Gullies, můžeš se trošku představit těm, kteří tě ještě neznají?
Gullies: Určitě se můžu představit, nicméně to nepovažuji za důležité, neboť ti, kteří znají Hanku Wilde, tak znají i mě. Gullies Wilde není nic jiného než můj pseudonym, který hojně používám už téměř rok.

Hanka: Proč zrovna Gullies?
Gullies: Je to má vlastní zkomolenina křestního jména mého táty a zalíbila se mi natolik, že jsem z ní vytvořila svoje tvůrčí jméno.

Hanka: Jak tento pseudonym přijalo okolí?
Gullies: Řekla bych, že zatím nejlépe ze všech mých dosavadních pseudonymů. Čtenáři ho přijali rychle a není výjimkou, že mě dnes i někteří dlouholetí známí oslovují 'Gulli' nebo 'Gullies.'

Hanka: Co na to říkal táta, když jsi začala autorsky používat úpravu jeho jména?
Gullies: Nic, protože o tom doteď neví...

Hanka: A kdyby to věděl, byl by za to rád?
Gullies: Nekomentoval by to.

Hanka: Máš do budoucna v plánu mu to říct?
Gullies: Na to se nedá jednoznačně odpovědět. Tuším, že táta ani nějak moc neregistruje, že jeho dcera píše. Zda ho s tím obeznámím, je pouze otázkou mého budoucího autorského rozvoje. Bude-li se mi rozšiřovat základna čtenářů, tak mu to jednou ráda řeknu. Možná je můj odmítavý postoj do určité míry ovlivněn i tím, že se za svoji tvorbu stydím.

Gullies Wilde v březnu 2012 (zdroj obrázku - soukromý archiv)


O HISTORII A VÝVOJI TOHOTO BLOGU

Hanka: Prosím??? Ty se stydíš za svou tvorbu? Proč?
Gullies: Často říkám, že psaní je mi tím, pro co dýchám, za tím si stojím pořád. Přesto mi před pár týdny zůstal stát rozum z věcí, které jsem byla schopná tady publikovat a ještě na to být pyšná. Na nemalé množství mých 'děl' by výraz 'krajně odporné', byl příliš lichotivý...

Hanka: Nemyslíš si, že je to tak trošku sebeshazování?
Gullies: To bych neřekla. Když jsem tento blog založila, tak jsem si vybudovala základnu prvních čtenářů na tom, že jsem přispívala téměř výhradně perverzně-drastickými povídkami. Čtenáře jsem si získala díky této platformě docela rychle. Efekt šoku veřejnost vždycky láká a pro mě žádný sexuálně-násilný čin nebyl tabu. V povídkách se vyskytovala témata jako znásilnění, mučení, fekál či rituální vražda dítěte za účelem uspokojení skupiny lidí v deviantských choutkách. Čím nechutnější téma povídka obsahovala, tím intenzivnější byl pro mě pocit příjemného mrazení v zádech, když vznikala. No, a teď mě taky mrazilo v zádech - hrůzou - a taky se mně z toho nejednou zvedl žaludek.

Hanka: Takže už nebudou vycházet oplzlé povídky pod tvým rukopisem?
Gullies: Budou, jen v menší míře a rozhodně to nechci tlačit do extrémů, z části i proto, že myšlenka mého blogu je dnes už někde jinde, čímž se právě změnilo spektrum stálých čtenářů. Pravda, je pár věrných, kteří mě čtou od začátku, těch je však opravdu malá hrstka. Byť to může působit zvláštně - nijak mi nevadí mít menší čtenářskou podporu než jaká byla např. před třemi lety. Paradoxně jsem při vydávání poslední povídky celkem dlouho přemýšlela, zda je vůbec vhodné něco takového zveřejnit, mně samotné se zdála být dost zvrácená (k přečtení zde http://hankawilde.blog.cz/1506/cena-lzi-aneb-vecere-u-larrisy), přitom je to ve srovnání se starší tvorbou čajíček pro děti.

Hanka: Co mělo podle tebe zásadní vliv na změnu té původní myšlenky?
Gullies: Na to existuje docela snadné vysvětlení. Získáš si čtenáře a k těm stálým přibývají noví. Máš-li zájem si je udržet, je nutné nabízet jim často další příspěvky k přečtení. Jak z toho na chvilku vypadneš, tak čtenost rapidně klesá a riskuješ, že brzy zmizíš z podvědomí úplně. Jenže i to nejlepší jídlo se rychle přejí a tvorba nejinak. V krátkém čase spadneš do monotónnosti a pak už se vezeš na vlně nudy, šedi a stereotypu, a to já právě nechtěla. Měla jsem pocit, že mám světu víc co říct, tak tady vznikala jedna rubrika za druhou a já psala a psala. Bylo pak už úplně jedno, jestli jsem klidně i měsíc nic nevydala, lidi si tady našli 'to svoje' a i při delší autorské pauze jsem měla návštěvnost kolem stovky IP adres denně, což podle mě není špatné skóre. Další důvod je ten, že jsme všichni tak trochu prodejný děvky...

Hanka: Proč jsi použila zrovna takové přirovnání?
Gullies: Každé zboží má své kupce, nicméně pokud chceš, aby byla po tobě větší poptávka, tak je třeba oslovit širší okruh osob a zjistit, jaká témata je zajímají, baví a o čem chtějí číst. No, a to je ten zlom, kdy se z tebe stane ta 'prodejná děvka' - je o tebe zájem, čtenáři jásají, ovšem všechno má svou druhou stranu, takže ti klidně může jednoho dne dojít, že už nepíšeš to, co chceš ty, nýbrž co chtějí ostatní... Přesto si myslím, že je to v životě naprosto běžná praxe a v uměleckých sférách to možná platí i několikanásobně víc.

Hanka: Tobě to tak vyhovuje?
Gullies: Nevadí mi to. Navíc nepíšu o věcech, o kterých psát nechci.

Gullies v červenci 2010 (zdroj obrázku - soukromý archiv)


JEŠTĚ CHVILKU O BLOGU


Hanka: Kde se vzal nápad založit si blog?
Gullies: To bylo úplně náhodou. Chtěla jsem si přečíst nějakou zvrhlou povídku a vyhledávač mně hodil odkaz na jednoho zdejšího bloggera (v současné době sem již nepřispívá). Tenkrát jsem s pusou dokořán přečetla všechny jeho povídky a dole na stránce bylo napsáno'chci také blog', tak jsem si ho víceméně ze zvědavosti zkusila založit, o čtenosti jsem si tehdy prakticky nedělala iluze.

Hanka: Nicméně to nebyla první zkušenost s publikováním tvorby...
Gullies: To je pravda, publikovala jsem již pár let předtím na jednom českém literárním serveru.


Hanka: Jaký byl tvůj autorský cíl při zakládání blogu?
Gullies: Do roka mít návštěvnost alespoň pět IP adres denně, dlouhodobě pak dvacet, obojí se mi povedlo s několikanásobným převýšením. Možná se ta čísla zdají nízká, každopádně je dobré vzít v potaz, že jen tady na blog.cz jsem přišla do konkurence téměř jednoho milionu registrovaných blogů a všichni dobře ví, že toto není zdaleka jediný bloggerský server u nás.


Hanka: Co má hlavní vliv na čtenost blogů?
Gullies: Určitě to není jen jedna věc. Důležitá je propagace, potom o čem píšeš, jak píšeš, zajímavý design a podle mě je také dobré, alespoň trochu ovládat pravopis.


Hanka: Na co se můžou v brzké době čtenáři těšit? Prý chystáš několik docela zásadních změn...
Gullies: Pravda, těch změn chystám povícero. Nechci již dělat kvantitu na úkor kvality, to bylo dřív. Změny by měly být od designu až po publikace, několik rubrik chci vymazat úplně, jinde jen upravit články do podrubrik, spousta dosavadních článků a povídek bude odstraněna. Celkově bych ráda udělala celý blog přehlednější a tak nějak dospělejší. Je to takový můj dárek čtenářům, že je to se mnou baví už čtyři roky.


Hanka: A co tvůj druhý blog?
Gullies: Upřímně na něj nemám teď vůbec čas. Na mém druhém blogu (http://napise-to-gullies.blog.cz/)je od jeho založení pouze jeden článek, což je škoda, slibuji, že to napravím.

Gullies v prosinci 2014 (zdroj obrázku - soukromý archiv)


O VĚCECH KAŽDODENNÍCH


Hanka: Existují strašidla?
Gullies: Spíš démoni, každý z nás má svou temnou stránku, což však neznamená, že se člověk nemůže polepšit. Může, jen je nutné vědět, kterých chyb se do budoucna vyvarovat.

Hanka: Nejhorší lidská vlastnost?
Gullies: Jednoznačně pýcha. Pýcha člověka zaslepí a navíc právě z pýchy se rodí většina našich poklesků.

Hanka: Životní motto?
Gullies: Nemám jen jedno. Nejzásadnější pro mě je asi 'BE HERE NOW', potom je mou mantrou 'TVRDÝ ZÁKON, ALE ZÁKON', a to třetí tady zveřejňovat nebudu z osobních důvodů.

Hanka: Co si myslíš o kritice?
Gullies: Je kritika a kritika, bavíme-li se o konstruktivní kritice, tak je to dle mého názoru spolu se zpětnou vazbou nejdůležitější faktor pro růst každého tvůrce a autora.

Hanka: Láska je...?
Gullies: ... jako večernice plující černou oblohou. Láska je pro mě jedním z důkazů, že jsme jako lidé ještě úplně neselhali.

Hanka: Jakou teď posloucháš desku?
Gullies: Mám namixovaný svůj playlist, nechybí tam samozřejmě OASIS, ROBBIE WILLIAMS, APOCALYPTICA, AC/DC, EKTOR, BLUE EFFECT a spousta dalších interpretů.
Tento autorozhovor byl sestaven na základě dotazů mých čtenářů + rozšířen o další doplňující otázky. Máte-li nějaké další dotazy, kontaktujte mne zde, případně na můj Facebook či email.

Hanka Wilde alias Gullies Wilde
2015
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 28. července 2015 v 20:29 | Reagovat

Moc hezké.
Člověk se někdy diví co to kdy vlastně vytvořil. Ale já myslím, že se stydět vůbec nemusíš. Přece jenom když něco tvoříme tak se v danou chvíli snažíme na 100%, aby to bylo právě to ono! A i když po čase zjistíme, že ted' bychom to napsali nebo vytvořili jinak, tak v tu chvíli to bylo prostě perfektní. To bychom pak mohl předělávat všechno a pořád.

2 Gullies Wilde (Hanka) Gullies Wilde (Hanka) | 28. července 2015 v 22:05 | Reagovat

[1]: Moc děkuji za podporu :).
No, ono je to myšleno spíš tak, že se divím, co všechno mně dřív jako téma nebylo proti srsti, a že mě za takový publikace ještě nezavřeli :-x... Předělávat to, co tady nechám, určitě nebudu, právě z toho důvodu, že strašně ráda sleduji svůj tvůrčí posun... :-)

3 Williamimimb Williamimimb | E-mail | 1. srpna 2017 v 4:28 | Reagovat

«Подглядки» –  позволяет  подглядывать за происходящим в приватном чате и читать переписку модели с их участниками.
Смотреть БЕСПЛАТНЫЕ эротические шоу ... https://goo.gl/gch8dE

"Podglyadki(pry about)" - allows you to peek behind what is happening in a private chat and read the correspondence of the model with their participants.
Watch FREE erotic shows ... https://goo.gl/gch8dE

4 Carolynclony Carolynclony | E-mail | 4. srpna 2017 v 17:57 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

5 Carolynclony Carolynclony | E-mail | 4. srpna 2017 v 23:03 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

6 Carolynclony Carolynclony | E-mail | 5. srpna 2017 v 4:21 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

7 Carolynclony Carolynclony | E-mail | 5. srpna 2017 v 15:02 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

8 Dol33larPl Dol33larPl | E-mail | 12. srpna 2017 v 22:17 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#9KMydusuXu>
<img>http://0.00000007.ru/3#Y0QRuTFvsY</img>
</a>
------------------------
Постоянно большое количество socks и proxy серверов online
на данный момент: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех абсолютно соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Замаскировать или поменять свой IP можно 2-мя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые расценки на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении времени действия аккуанта.
ICQ бот на абсолютно всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что требуется для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#wdV8qU36G6>Vip proxy</a>
__________
прокси чекер россия
купить usa proxy
openvpn ubuntu 16.04
приватный прокси бесплатно

9 Avia777cres Avia777cres | E-mail | 17. srpna 2017 v 1:13 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купон +на скидку авиабилеты
авиабилеты купить дешево туту
авиабилеты +в анапу недорого
купить авиабилеты дешево аэрофлот официальный
купить билет +на самолет туту дешево аэрофлот

10 Dannybrown Dannybrown | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 22:56 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

11 GeorgeRog GeorgeRog | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 23:04 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм вакансии, какой сетевой бизнес самый прибыльный</a>

12 Avito321or Avito321or | E-mail | 29. září 2017 v 19:26 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито деньги в долг омск
кошелек оригинал авито
купить баланс на авито
как на авито удалить старый аккаунт
авито касса для денег

13 BethanyTfu BethanyTfu | E-mail | Web | 7. října 2017 v 13:15 | Reagovat

http://ibs-analytics.com/index.php?qa=168&qa_1=where-can-we-get-info-relating-to-canadadrugs24

14 AlysonGzd AlysonGzd | E-mail | Web | 9. října 2017 v 0:23 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week semester. Plus the university exams are close, it will be a disaster. I am already panicking maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-street-price>Contact</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

15 MIACnx MIACnx | E-mail | Web | 18. října 2017 v 19:25 | Reagovat

https://www.plurk.com/p/mg9ku2

16 AlysonKoi AlysonKoi | E-mail | Web | 21. října 2017 v 22:09 | Reagovat

https://about.me/cannonhi

17 ElvaThw ElvaThw | E-mail | 27. prosince 2017 v 8:04 | Reagovat

апрапрапр

18 buy ranitidine buy ranitidine | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 16:49 | Reagovat

ranitidine 300 mg

19 Essay Writing Service in Canada Essay Writing Service in Canada | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 22:35 | Reagovat

Essay Writing Service in Canada

20 I found it I found it | E-mail | Web | 3. května 2018 v 20:25 | Reagovat

essay

21 view homepage view homepage | E-mail | Web | 31. května 2018 v 21:21 | Reagovat

smettere di fumare

22 sedurioyi sedurioyi | E-mail | Sobota v 2:38 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama