Červen 2014

Píšu Vám, ještě včera jsem byl blízko Vás...

12. června 2014 v 12:48 | HankaWilde |  Na téma týdne...

Pozdraveno buď! Tolik Ti toho chci napsat, avšak namísto textu vždy jen slaboduše zkouším napsat větu, pak mi pžijde málo dokonalá, zmačkám papír a udělám mu letecký den směrem do koše... Jsem ale fakt odporně neekologická.
Není snadné Ti napsat všechny mé současné niterní pocity, přec však vím, že je znáš nejintimněji ze všech... A právě možná proto moje touha vyjádřit se v textu dnes ztroskotává jako loď na rozbouřeném moři.

V první řadě by nejspíš bylo na místě, požádat Tě o odpuštění, že jsem Tě kdysi odložila, neboť Tvá existence mi tehdy značně komplikovala můj mladý a ne příliš zkušený život. Jak jsem si jen mohla pošetile myslet, že mne již nikdy nebudeš chtít vyhledat a všechno mi útokem vrátit? Byla jsem hloupá, což je příliš chabou obhajobou a víme to moc dobře oba.

Zde bych se každopádně ráda pozastavila nad tím, že v našem věku bychom mohli být oba dost uvědomělí na to, abychom věděli, čeho se navzájem na sobě dopouštíme. A nejen já, i Ty se občas dopouštíš na mně pěkných svinstev, hážeš mě do depresí, sadisticky mě mučíš v nejhlubších myšlenkách, jež by měly dávno spát někde na samém dnu duše, nutíš mě k slzám a hořkým pochybám nad významem mé vlastní existence a věř mi, že to rozhodně není nikterak příjemné.

Rádo se šťouráš v tom, co jsem kdy udělala špatně, že jsem se měla jinak rozhodnout či, že jsem v něčem zase jednou pochybila. Proč to děláš, netuším. Snad Ti to přináší nějaký druh uspokojení.

Závěrem Ti chci napsat, že bez Tebe nemohu žít, poněvadž k sobě neodmyslitelně patříme, a to i přes všechny naše společná vítězství a ještě více tandemových proher. Každý den mě něčím překvapuješ a bez Tebe bych byla pouze prázdnou schránkou, možná i to byl jeden z důvodů, proč jsem byla nucena vzít Tě na milost.

Vždyť já Tě mám svým způsobem ráda, tak si to uvědom, MÉ DRAHÉ SVĚDOMÍ.
TVOJE HANKA... xxx