Leden 2014

Cvičení může být zábava (pro ženy)

2. ledna 2014 v 13:18 | HankaWilde |  Na téma týdne...
zdroj obrázku: nesetri.cz


Upozornění: Jde o poněkud kontroverzní článek, určený věkové skupině 18+.


Milé dívky, ženy a dámy, možná jste si mnohé z vás daly s Novým rokem předsevzetí, že zhubnete. Dá se ovšem zhubnout tak, aby vás hubnutí opravdu bavilo a vy na něm dokázaly najít pouze pozitiva? Odpověď je jednoznačná - ano, dá! A když to tvrdí zarytý odpůrce sportu a pohybu celkově, tak na tom snad bude něco málo pravdy. V následujících řádcích bych se s vámi ráda podělila o dva tipy, jak si zefektivnit cvičení v domácím prostředí a nebrat je jako nutné zlo, třeba se pár z vás inspiruje (nebo alespoň zasměje, což je dobré na posílení břišního svalstva).

Vloni se mi povedlo hezkých pár kilo shodit, a protože se v novém těle cítím dobře, přemýšlela jsem, jak to udělat, aby se ručička váhy nevrátila k nežádoucím cifrám a já se cítila svěží a spokojená. Jak jsem již uvedla - sport opravdu není můj koníček, tudíž nezbývalo nic jiného, než si zkusit cvičení okořenit - pozitivní dopad na mysl i tělo je téměř zaručen!

O hubnutí zapomocí sexu se toho napsalo již nespočet. Zamýšlel se však někdo nad tím, jaké výkony by bylo nutné v posteli podávat, aby šlo o skutečně o účinnou posilovnu? A co hůř - ne všichni jsme zadaní! Je možno najít způsob i pro nezadané? Čtěte!


1. Cesta ke krásnému bříšku:
Neznám snad ženu, která by nechtěla mít hezké a ploché bříško. Zapomeňte na pocení se v posilovně, doma si to užijete lépe! Jediné, co potřebujete, je podložka, nějaké to oblečení na cvičení, chuť začít a také vibrátor. Ano, čtete dobře (doporučejeme spíše menších rozměrů - větší by vám mohl zavazet).
V podstatě půjde o všem dobře známé sedy-lehy, pouze s rozdílem, že budou rozhodně zábavnější. Pohodlně si lehněte zády na podložku a zanavigujte si vibrátor, tak jak jste zvyklá. Poté začněte cvičit série sedů-lehů po deseti cvicích. Po každé desítce si na chvilku opět lehněte, trošku vydýchejte a mezitím desetkrát zatněte svaly (no, však víte kde). Celé kouzlo cvičení spočívá v tom, že při těchto cvicích posílíte více svalstva než obvykle a navíc si to i užijete. Věřte, že dát si patnáct sérií po deseti pro vás bude hračka a navíc se budete cítit spokojeně, uvolněně a sebevědomě a jak známo - takové ženy jsou nejlepší milenky. Pokud vám to připadá celé jako nesmysl, zkuste si říct, že za zkoušku nic nedáte. Vám se snad nelíbí představa bonusu v podobě orgasmu?


2. Pro krásná stehna i zadeček:
Také jste nikdy neměla ráda běhání a dobíhat ujíždějící tramvaj je snad jediný běh, ke kterému se donutíte? Možná je nejvyšší čas změnit názor! Vibrátor i podložku při tomto cvičení odložíme a přibereme si k běhu na místě (klidně i po bytě či parku, záleží to pouze na vás) jiného sexy pomocníka - venušiny kuličky. Jejich použití vám snad není nutné vysvětlovat.
Dejte si pětiminutovku dechového cvičení (abyste rychle neodpadla), následně umístěte kuličky tam, kde mají být, opět zatněte správné svaly a dejte se do běhu. Trik je tentokráte v tom, že v kuličkách jsou umístěny menší kuličky, které při pohybu rotují a vytvářejí tak uvnitř v těle příjemné vibrace a čím více se hýbete, tím itenzivnější vibrace budete pociťovat. A kdo ví, třeba se z vás nakonec stane vášnivá běžkyně!

A co vy - zkusily jste si někdy nějaké sexy cvičení? Podělte se o své nápady a zkušenosti s ostatními, vždyť inspirace není nikdy dost! :)