Červenec 2013

Asi vám taky brzy vyvěštím z koule

1. července 2013 v 18:36 | HankaWilde |  Na téma týdne...
(Ano, tento text si dělá ze čtenářů šprťouchlata, tak to tak berte)

S pojmem ezoterika se setkal pravděpodobně každý z nás. Někteří věří na aury, někdo na karmu, další na strážné anděle. Jiní se přiklánějí k numerologickým teoriím a někomu je zatěžko přečíst si i horoskop, protože je to jen snůška nesmyslů. Najdeme i spoluobčany, kteří s nadšením v nočních hodinách hltají EZO.TV.
Jsem pragmatik... nelevituji, nekoukám do (křišťálové) koule, nenosím hábit Harryho Pottera, dokonce ani nevlastním kouzelnou hůlku a o horoskopech vám řeknu maximálně to, že je to kupka autosugestivních žvástů. Nemávu po nocích kyvadlem, abych se dozvěděla, kdo mě chce odstranit ze zemského povrchu a nejímá mě děs, když vidím černou kočku. Přesto všechno je na místě, abych i já přiznala jistou náklonnost k nadpřirozenu! Jeden jistý věštec mně prostě učaroval a já vám ho chci představit!

Do kolen mě dostali přesněji řečeno věštci dva. Jednoho jste mohli vídat jak věští v EZO.TV. Říká si Vlastík Plamínek a má rád štěňata, zebry, chobotnice, svůj bubínek a rád zpívá. Pravděpodobně užívá nějaké psychotropní látky, jinak si neumím takovou směsku pošukoidních výplodů vysvětlit. Pro představu přidávám excelentní Vlastíkovo video. (A nezkoušejte mně namluvit, že mu někdo fakt volal, tohle prostě musel být fake jak vyšitej, ale na druhou stranu je fakt, že vás to pobaví víc než DO-RE-MI.)


(Vlastík Plamínek hoří jak ohýnek)

Druhým mým ezoterickým idolem je Zdeněk Izer alias Čakry Makry. Perfektní parodie na všechny Jolandy, Vlastíky Plamínky a Alenky Pastelky. Moje bránice byla příjemným způsobem polechtána a taky už teď vím, že 'koullllelele nelžou.'
Přidávám video, přeji příjemnou podívanou a nejspíš si mezitím než napíšete komentář, stihnu přečíst dnešní horoskop. A kdo ví... třeba vám taky jednou něco vyčtu z koule...

(O tom, že Čakryho koule nelžou)