Ženy a pánové tvorstva (část I.)

9. března 2013 v 5:41 | HankaWilde |  Nezařazeno (stylově se to nehodilo do žádné z rubrik)

Nedávno jsme měli se známým diskuzi o vztazích. Nejsem žádný expert v této oblasti, o to víc mě překvapilo, co všechno může mužům vadit. Ženy, nelekejte se, celý článek je psán s těžkou nadsázkou, tudíž ho neberte moc vážně, rozhodně neskačte pod vlak, nebalte svému drahému kufry ani nevyhrožujte sexuální abstinencí. Ničemu byste tím nepomohla. Samozřejmě, že váš muž je zajisté ten nejdokonalejší mužský v celém vesmíru a nic z toho, co si teď přečtete na něj nesedí, takže buďte klidná a přijměte naši upřímnou gratulaci, zavřete tento trapně feministický článek a běžte v klidu spát.


1. Smí žena večeřet?
Zajímavá otázka! Ženy teď hromadně kývají, že ano, ovšem pravda je někde jinde. Pokud jste prostorově o hodně výraznější než váš partner a třikrát do týdne do sebe k večeři nacpete dva steaky (a on jeden), bude vás dřív či později považovat za rozežranou a uteče vám za někým, kdo večeří rozumněji. Tak to prostě v životě chodí...


2. Kolik jsi jich přede mnou měla?
Jedna z nejhorších otázek vůbec! Inteligentní muž se vás na to nezeptá, protože ať už odpovíte cokoliv, stejně nebude spokojený. Řeknete-li pravdu a máte nízké skóre, bude si buď myslet, že lžete a záměrně počet předchozích milenců snižujete, v druhém případě vás bude mít za tu divnou, která toho v životě moc nezažila. Pokud je váš počet vysoký, budete za děvku. Tak si vyberte, co je lepší.


3. Máte o sebe dál pečovat?
Ano, zajisté! Myslíte si snad, že byste okouzlujícího muže získala na zanedbaný vzhled? Těžko! Vzhled možná není nejdůležitější, ale důležitý určitě je. Pozor, nepečujte o sebe však výrazně víc, než když jste pana dokonalého potkala, jinak by to mohlo vypadat, že máte potřebu poohlížet se po jiných mužích. Nezapomínejte se starat i o své zdraví a čistotu. Žádný muž vedle sebe nechce zanedbávané čuně. A ještě dodatek - většině mužů se líbí dlouhé vlasy, takže se určitě nestříhejte na dva milimetry.


4. Pravidlo tří zpráv
Dala jste si schůzku s úžasným mužem, ale on se nemá k tomu, aby vám napsal či zavolal? Tak mu napište první! Na tom není nic špatného. A teď opět nastává několik možností. Odepisuje stroze, v holých větách, nedokáže si na vás najít čas a odepisování mu trvá třeba i dva dny? Je nám líto, ale toto není muž pro vás, i v případě, že byste ho uhnala, tak pravděpodobně s ním šťastná nebudete. Dokázal odepsat v delších větách, dal si záležet na pravopisu a stihl vám nabídnout odpověď do čtyřiadvaceti hodin? Výborně, máte z poloviny vyhráno! (Za předpokladu, že šlo o pozitivní odpověď.) No a co dělat, pokud neodepíše vůbec? Můžete zkusit napsat druhou zprávu, případně i třetí, pokud ani jednou nepřijde žádná reakce, nekompromisně smažte jeho číslo, tenhle exemplář za vaše nervy opravdu nestojí. Jinak jde o léty prověřené pravidlo, ovšem dodržet ho v počáteční euforii, může být někdy náročné.


5. Nesmrtelný problém záchodového prkénka
Považujeme za slušnost zmínit tento nesmrtelný boj mezi muži a ženami. Uvědomte si, že ideální žena nad tím mávne rukou a až bude muset příště navštívit 'místo, kam i pan král musel pěšky', dá si prkénko pěkně dolů, zabere jí to maximálně dvě vteřiny. Takže přestaňte šílet a buďte ráda, že po sobě na záchodě splachuje.


Samozřejmě by se toho našlo víc, nicméně si chceme nechat něco i na příště, kdy budeme psát o zapomínání na výročí, škemrání o sex, přehnaném flámování... atd.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 9. března 2013 v 21:14 | Reagovat

Pravidlo číslo 3. je naprosto perfektní!
5. Budte ráda, že po sobě spláchl :-D. No ještě aby ne!

2 Wildes Wildes | E-mail | Web | 9. března 2013 v 21:43 | Reagovat

[1]: Ta trojka mně přišla o kamaráda napsaná přibližně tak, jak je to tady.
A k pětce... divila by ses, jací někdy chlapi jsou! :-D

3 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 9. března 2013 v 21:59 | Reagovat

[2]: No vlastně, máš pravdu :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama