Nejasná zpráva o konci světa

24. prosince 2012 v 0:08 | (P)osel dobrých zpráv |  Mikroredakční mikrobulvár

21. 12. 2012

Hezké apokalyptické ráno, naši milí!
Možná se divíte, proč takový zvláštní pozdrav, když si říkám (P)osel dobrých zpráv. Důvody jsou prosté - snažím se být originální a druhým důvodem je to, že naše mikroredakce neleží někde mimo vesmír ani časoprostor a i nám se donesla nejasná zpráva o konci světa (mimo jiné jsme tento výraz ukradli - jde o název jednoho českého filmu - bezva, teď jsme se přiznali a doufáme, že půjdeme za to pěkně před soud).
V mikroredakci máme tolik práce, že i kdyby konec světa měl nastat, tak nás asi mine, protože už při pohledu na nás by byl tak zděšen, že by si připadné ukončení našeho setrvávání na tomto světě pravděpodobně rozmyslel. Nejen, že na konec světa nevěříme (Hanka za stolem křičí, že tohle bude minimálně třetí zaručený konec světa, který přežije), ale jsme současně přesvědčeni o faktu, že konec světa můžete prožít spíše ve svém nitru - leč jde o konec světa pouze z dočasného hlediska...
Co vy, věřili jste těm mediálním blábolům nebo jste byli stejně klidní jako my?

22. 12. 2012

Oba redaktoři poslušně hlásí, že očekávanou apokalypsu přežili bez jakékoliv větší úhony a jsou za to rádi. (Záznam z dopoledne, odpoledne nám úsměv ze tváře ráčilo vyzmizíkovat).
Odpledne se nám doneslo pár, ne zrovna milých a potěšujících zpráv, jsme zdrceni, ale špatné oznámení, je také oznámení. Jdeme spláchnout hořkost dnešního dne a doufat, že přijdeme na lepší myšlenky, a že se naše dočasná melancholie nijak negativně neodrazí v jakékoliv tvorbě mikroredakčního psaní...

23. 12. 2012

Redakční mozek - Hanka - se dušuje, že už nikdy nebude pít a odmítá vědět, co minulou noc provedla, ztratila a řekla.


24. 12. 2012

Koukám na hodiny a nešálí-li mne zrak, je přesně minuta po půlnoci. Tak tedy krásné, pokojné, veselé a prostě co nejlépe prožité Vánoce přátelé (a sakra - slavte - přežili jste konec světa)!!!


Jménem celé VM přeje všem hezké svátky
(P)osel dobrých zpráv

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 30. prosince 2012 v 20:04 | Reagovat

Děkujume, opožděně xD.
Já nikdy nepochopím lidi, co si začnou stavět bunkry a kupovat konzervy, když se řekne konec Světa. Em na konec Světa cise věřím, všechno jednou končí, ale rozhodně si nemyslím, že až to jednou příjde tak prostě z ničeho nic ze dne na den pác spadne meteorit, nebo šplouch bude potopa :-D. Konec světa přece nemusí nutně znamenat likvidaci planety.
On už konec světa vlastně je, Kája nevyhrál slavíka, jako prezidenta zjevně budeme mít nějakého pošuka, na Štědrý Večer jsme měli omáčku a já si nalakovala barevně nehty O_O  :-D  :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama