Říjen 2012

Mikroredakční apokalypsa

29. října 2012 v 8:42 | (P)osel dobrých zpráv |  Mikroredakční mikrobulvár


29. 10. 2012

(P)osel dobrých zpráv hlásí návrat z okružní jízdy vesmírem a zdraví tímto všechny čtenáře.
Přátelé, někdy mám pocit, že si mě naši spoluautoři vymysleli jen proto, abych mohl ventilovat to, jak je Hanka vzteklá a Honza laxní a mikroredakce se díky tomu stává permanentním bojištěm.
V posledních dnech se to tady opět otřáslo v základech, ale všechno postupně. Nicméně blbec žasne a inteligent se diví nahlas.
Honza přestal psát, nedodal ani slíbené články a úplně s námi rozvázal kontakt. Měl jít minulou sobotu s Hankou na koncert s tím, že dají dohromady po koncertu reportáž. Hodinu před koncertem volal Hance, aby jí oznámil, že nikam nejde, a že se psaním končí nadobro, protože už ho nebaví být pod diktaturou Hanky, která mu stejně všechny články vrátila k přepracování. Pokud čekáte informaci o tom, že Hanka strašně zuřila, tak Vás zklamu, protože to vzala s absolutně ledovým klidem, má teď dost svých starostí, takže odmítla řešit ''maličkosti.''
Hanka se snaží chodit do školy a pochopit to, co se říká na přednáškách (podle jejích slov to není možné). Navíc byla v nedávno uplynulých dnech dost skleslá, kudy chodí, tudy vzdychá. Nicméně vzkazuje, že psát nepřestane, protože aspoň může světu svoje trápení, díky šikovnému parafrázování, ventilovat .
No a nejdůležitější zpráva nakonec - pořád ještě čekáme, kdo obsadí místo spoluautora (zájemců pár bylo, ale po vzájemné dohodě obou stran nedošlo ke spolupráci). Takže, pokud by se na to někdo cítil, nechť Hanku kontaktuje.

S přátelským pozdravem a imaginárním prstem vraženém v imaginárním nose
(P)osel dobrých zpráv

Redakce se trhá... respektive její části

17. října 2012 v 15:58 | (P)osel dobrých zpráv |  Mikroredakční mikrobulvár

17. 10 2012

Zdravím Vás přátelé!
Po delší odmlce jsem se rozhodl Vás opět potěšit novinkami z naši virtuální mikroredakce. Aspoň uvidíte, že se tady vážně nenudíme :-).

Dneska rozeberu víceméně jen Hanku, protože Honza se tak trochu distancoval. Oba naši tvůrci chodí znovu do školy a snaží se tvářit, že je to baví.

Co se týče Honzy alias Leviathana, nemáme o něm aktuálně žádné bližší informace a ani s námi nekomunikuje. Hanka na jeho konto prohlásila, že mu dá čas do listopadu a potom poletí z mikroredakce rychleji, než by stihnul říct ''článek.'' To, že Hanka zuří, je asi zbytečné dodávat, ale ano, Hanka zuří, a to tak, že úplně strašně.

Hanka kromě toho, že chodí do školy, zuří a zapáleně píše články jak na běžícím pásu, řádí jak utržená ze řetězu, ale berme to s nadhledem - možná jí to bude inspirací. Sama se prohlašuje za abnormálně slušnou, ale já a moje redakční oko víme svoje (bohužel, nemůžu napsat nic konkrétnějšího, Hanka by mě mohla hnát k soudu, i přesto, že jsem imaginární bytost).

Aktuálně sháníme nového spoluredaktora, takže kdyby měl někdo zájem, nechť kontaktuje náš redakční mozek Hanku (Ironskoda@seznam.cz).

Na možnost spolupráce s některým z našich čtenářů se těšíme už teď.

Za jednoho a půl redaktora Vás zdraví

''Skoro dokonalý imaginární špion''
(P)osel dobrých zpráv