Splněné přání

26. září 2012 v 19:09 | HankaWilde |  18+ (o sexu, násilí...)
(Povídka je ryze fiktivní, stejně jako všechny mnou publikované povídky)

Na naší planetě žije přes šest miliard lidí, jsme od přírody společenští, scházíme se, rozcházíme se, milujeme se i nenávidíme, rodíme se i umíráme... ale v jedné věci jsme téměř všichni stejní - skoro každý z nás touží po ideálním partnerovi, se kterým to bude takříkajíc ,,napořád''. A jinak tomu nebylo ve vztahu Lindy a Davida.
Všechno to začalo zcela banálně, takřka učebnicově. Nevydařeným vztahem zhrzená a krásná Linda dostala od své nejbližší přítelkyně pozvání na párty, kde potkala neméně krásného, ambiciózního, zábavného a světe, div se, nezadaného Davida. Slovo dalo slovo a byla ruka v rukávu...no prostě červená knihovna hadr.
Uplynul rok. Bylo až neuvěřitelné, jak se ti dva dokázali shodnout. Nikdy se spolu nehádali, pouze diskutovali, milovali stejné filmy, hudbu a celkově si v kulturním přehledu byli dost podobní. Aby se spolu nenudili, začal chodit David každé úterý a čtvrtek na tenis a Linda věnovala pondělní a středeční večery kurzům salsy. Jen jedna věc Lindu dnem i nocí trápila, za celý rok vztahu spolu prakticky nespávali. Sex byl vždy a výhradně na její žádost, maximálně dvakrát do měsíce, a když už k aktu došlo, bylo to nudné, fádní a utahané... tušila, že toto není normální a rozhodla se, že s Davidem promluví. Nadešel den jejich ročního výročí. Linda připravila výbornou večeři, otevřela luxusní víno a promluvila do ticha. ,,Davide, cítím, že mezi námi už není všechno jako dřív, především v sexu a sex přece do vztahu patří. Jestli ti to se mnou nevyhovuje, stačí říct...'' Poté se odmlčela a nastalo dlouhé ticho. Na Davidovi bylo znát, že se snaží dát dohromady správnou a uspokojivou odpověď. Po dlouhém mlčení prolomil bariéry, zhluboka se nadechnul a vzal Lindu za ruku. ,,Lindo, jsi žena mých snů, ale já mám bohužel jeden problém, se kterým se nedokážu vypořádat, proto náš sexuální život stagnuje. Víš, mám strašně netypické sexuální přání...'' ,,Davide, pokud to půjde, splním ti ho, chci, aby mezi námi bylo všechno jako dřív.'' ,,No dobře, víš, chtěl bych alespoň jednou jedenkrát zažít sex, kdy mě žena znásilní do zadku a bude mi přitom sprostě nadávat, prakticky bych byl její děvka. Já vím, že je to hrozné...'' Toto přiznání Lindě vyrazilo dech, ale věděla, že si chce vztah s Davidem udržet za každou cenu. ,,Tvoje přání je možná zvláštní, ale až se budeš cítit připraven na to, abych ti ho splnila, stačí říct, kvůli tobě to udělám.'' David Lindu nadšeně objal a políbil.
Týden na to se k tématu vrátili a dohodli se, že Linda dnes v noci ukojí Davidovy choutky. Vešla do ložnice, kde hořely svíce, oděná v latexu a s rázným výrazem ve tváři. U postele byl položen připínák a vedle něj hromada lubrikačního gelu. Nechyběla ani pouta a bič. Nebyla nervózní, spíš zvědavá. Stoupla si k posteli a čekala na Davidův příchod.
Za chvíli otevřel David brány jejich ložnice. Oblečen v síťovaném overalu, na hlavě měl dáskou paruku a na nohou lodičky s jehlovým podpadkem. O Lindu se pokoušely mrákoty, ale rozhodla se splnit svůj slib. Podívala se na něj pevným a odhodlaným pohledem a přikázala mu, aby si kleknul na všechny čtyři. Přiklekla k němu zezadu a namazala si prsty gelem. Po směru hodinových ručiček vlhkými prsty několikrát obkroužila Davidův věnec a potom mu oba prsty až na doraz zasunula do prdele. David slastně zaúpěl. Chvíli nechala prsty, aby si hrály v jeho řiti, mezitím vzala do druhé ruky jednu ze svící a polila Davidovi voskem celá záda a následně i koule. Vzrušeně hekal a prosil o přídavek. Připnula si velkého, černého uměláka a mohutně ho pokryla vrstvou gelu. Vrazila do zadních vrat svého partnera žalud a David mocně zasténal, vysvětlila si to jako vstřícné gesto a postupně do něho zajela až po koule. Nejdříve si počínala zlehka a postupně nabírala tempo. ,,Joooo, mrdej ty líná děvko, hejbni tou prdelí!!!'' David byl vzrušen na nejvyšší míru. Linda ho otočila záda, pouty ho přikurtovala k posteli, klekla si nad něho a nechala se od něj hluboce vykouřit. ,,Jen mi ho hul a neflákej se! Jo, to je vono, krásko moje!!! Aaaah, zasuň si ho pěkně hluboko do krku!!!'' Úplně se do své mužské role vžila. Chvilku se nechala od Davida kouřit a potom ho znovu brutálně znásilňovala do prdele. ,,Já ti ukážu, ty jedna couro, mrdej, přirážej, slyšíš?! Ach, ach... uuuuh.'' Střídavě Davida polévala voskem, bičovala mu přirození a dávala mu facky. Najednou se ozval ohlušující výkřik a David se jí vystříkal na dlaň, nechala ho, aby všechno z její ruky slízal...
Bylo po akci, nebylo k tomu co říct. Umyli se, popřáli si dobrou noc a šli spát. Ráno se ani nepotkali u snídaně. Linda cítila, že si Davida už nedokáže tolik vážit a David to z jejího jednání poznal také. Linda mu možná splnila přání, ale o měsíc později se tento pár snů rozešel...

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tereza Szedláková Tereza Szedláková | E-mail | 27. září 2012 v 4:50 | Reagovat

Moc dobrý. Taky už bych ho nechtěla. Měli si tadyhlety věci ujasnit hned na začátku. Ona vlastně nevěděla do čeho jde. ;-)

2 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 27. září 2012 v 5:11 | Reagovat

Jako vždycky povídka mě zaujala a moc se mi líbila. Klidně to mohlo být i delší :-D.
Docela mi to připomíná taková dva příběhy z Chvilky pro tebe (ten časopis má taky skvělé jméno :-D).
Ono možná, nakonec by se s tím ještě dalo něco dělat, kdyby třeba počkali pár, dnů, měsíců... Kdo ví, záleží jen na nich.

[1]: Myslím, že tady pak spíše už nechtěl on ji, než ona jeho.

3 občas se zastavím občas se zastavím | 27. září 2012 v 13:09 | Reagovat

[2]: Myslím že ne. To nebyla pravá láska. Měla ho ráda, jistě, ale takovou tou láskou studentka učitele. Více méně k němu vzhlížela, obdivovala ho, byl pro ni osobnost, někdo kdo něco dokázal a vybudoval. Imponovaly ji jeho schopnosti, dovednosti a tyto ulítlosti se s tím neslučovaly. Udělal však dobře. Myslím si, žo to byl od něho spíš takový test, aby poznal jaká je její láska k němu. Ve skutečnosti takový úchyl možná ani nebyl. Pokud by její láska byla opravdová, milovala by ho se vším všudy, takového, jaký je, včetně jeho chyb a nedostatků.
Nebylo to od něho ani podlé. Věděl moc dobře, že dříve či později její zamilovanost přejde, přestane vidět růžovými brýlemi a začne si všimat jeho skutečných chyb a nedostatků. V podstatě jenom katalyzoval reakci.
Tato povídka to dokonale vystihla. Hani jsi génius. :-)

4 Wildes/Nezmar Wildes/Nezmar | 30. září 2012 v 20:32 | Reagovat

[1]: Děkuju, no věděla, ale nevěděla :-)

[2]: Díky, ale znáš lidi - nechcou čekat :-D

[3]: Děkuju moc, nicméně, nenapadlo mě přemýšlet o tom až tak do hloubky, povídka vznikla spíše z legrace :-).
No... di génia mám zatím hodně daleko, ale ještě jednou děkuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama