Brzy to tady lehne... popelem

8. září 2012 v 12:06 | (P)osel dobrých zpráv |  Mikroredakční mikrobulvár


8. 9. 2012

Zdravím naše čtenáře.
Hned na začátku, bych se rád představil. Říkají mi (P)osel dobrých zpráv a jsem fiktivní bytost vytvořena fantazií našich dvou spoluautorů Hanky a Honzy. Povedu zde jen jednu jedinou rubriku, a to ''mikroredakční mikrobulvár''. (Tato rubrika Vám trochu přiblíží, co se děje v každodenních životech našich spolupisatelů, a protože jsou lenošní psát si tady svoje deníčky, vytvořili si tuhle rubriku).

Nevím sice, jak začalo září u Vás, každopádně u nás ve virtuální mikroredakci je tak veselo, že by nám záviděla i nejlepší groteska.
Co se děje u Honzy?
Honza si proplouvá naoko pohodově svojí šedí všedních dnů, pečlivě se připravuje na další semestr a pořád se ještě nevzdal myšlenky, že se proslaví všude ve světě jako manažer ještě nevzniklé metalové kapely. Navíc ho opustila slečna (teda on tvrdí, že šlo mezi nima jen o fyzično, ale stejně nadává jako špaček, čímž přispívá k všeobecně výborně tvůrčí náladě posledních šestatřiceti hodin)...

To u Hanky je to ještě veselejší!
Hanka se stejně jako Honza chystá do školy a už teď se ze svého (stále ještě nekompletního) rozvrhu drží za hlavu. Od včerejšího večera chodí s hadrem na čele a úpí, že asi lehne (ne popelem, popelem možná brzy lehne naše mikroredakce, ale nebudu předbíhat). Aktuálně nenávidí všechny muže světa a odmítá říct proč. Jedno však můžu říct jistě - od čtvrtečního večera vyskakuje vzteky dva metry do vzduchu, do všeho kope a včera nám tady udělala leteckej den - proletěla se nabíječka na notebook, sklenička, hrnek a pár knížek, na čež se přidal Honza a naučil pár svých věcí taky lítat - takže to tady vypadá jak po výbuchu atomovky (v lepším případě).
A aby to všechno nebylo tak monotónní, nechala se Hanka slyšet, že na to už kašle a nic už sem nenapíše a nic už nevydá a prostě končí a prý definitivně.
Díky Hani! (Doufám, že je ti jasný, že když přestaneš psát ty, tak přestane psát i Honza.)

No tak takhle u nás vypadal první zářijový týden - vždyť jsem uvedl hned na začátku, že se tady rozhodně nenudíme.

Za oba autory Vás zdraví
(P)osel dobrých zpráv
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama