Březen 2012

První prezidentská pička

7. března 2012 v 4:20 | HankaWilde |  18+ (o sexu, násilí...)

Další z několikadenní krizový etapy, další z nevydařenejch dnů, další z mrazivejch večerů. Monotónnost posledních dnů, k tomu připočteno hnusný počasí a momentální pracovní neúspěch, to celý na druhou. Díkybohu, že je konečně pátek, zamčel jsem kancelář a odjel do nedalekýho baru, kterej vlastnil jeden můj letitej známej.

Vešel jsem a objednal si dvojitou whiskey s ledem. ,,Co se tak blbě tváříš? Měl by ses Michaeli, vidět, vypadáš jak kdyby ti někdo vyvraždil celou rodinu včetně kocoura.'' ,,Johne, neser mě.'' Kopl jsem do sebe whisku a objednal si druhou. ,,Hele, Johne, mám teď ňáký blbý období, ve firmě to stagnuje, ženský mě serou a ty namrzlý silnice mně fakt na náladě nepřidaj.'' John mě chápavě poplácal po rameni - ,,Michaeli, ty bys potřeboval dovolenou, jinak ti brzy dozajista hrábne.'' Ironicky jsem se zašklebil. ,,No bóže, tak by bylo vo jednoho manažera ve svěrací kazajce víc, no a?! Přestane se kvůli tomu točit svět? Můj ty světe, Johne, ty mě fakt rozesmíváš. Kdybych mohl, tak už se dávno válím někde na Kanárech, ale sám víš, že to nejde. Radši mně dej ještě panáka...''

Čas se pozvolna proklouzával kupředu, přestal jsem registrovat, kolik je hodin. ,,Pane, prosímvás, nemáte zapalovač?'' Zprudka jsem sebou škubl. ,,Ne, nemám, hnusný zlovyky, co smrdí, fakt nepodporuju!'' Slečna, která mě požádala o zapalovač se zatvářila trošku zaraženě, pokrčila ramenama - ,,no, co nadělám, budu si muset zapálit vlastním, to víte, nejsem zrovna typ na seznamování se a nevěděla jsem, jak s váma začít konverzaci, která pravděpodobně skončila dřív, než vůbec začala.'' Její nefalšovaná upřímnost mě doslova přikurtovala do barový stoličky. ,,Takže, tomu mám rozumět tak, že ses se mnou chtěla bavit?'' (Jo jasně, zeptal jsem se jí jak úplnej trotl, to ty panáky...ach) Znovu pokrčila ramenama. ,,No jo, měla jsem to v plánu, ale soráč - s arogantníma náfukama si nemám co říct.'' Kousl jsem se do rtu - ,,omlouvám se, mám teď nepříjemný období, můžu nějak napravit reputaci, kterou jsem si dokázal zkazit rychlostí světla?'' ,,Co třeba pro začátek pozvánka na drink? Mimochodem, jmenuju se Hannah.'' Natáhla ke mně drobnou dlaň a vševědoucně přivřela oči. ,,Michael, těší mě.''

Objednal jsem jí drink, musela zpozorovat, že si ji nestydatě prohlížím. Volně spadený tmavý vlasy rytmicky tančící od krku až do půli zad, živý tempramentní oči a lehce přidrzlej úsměv. Každý její gesto mně dávalo najevo, že ona je královnou situace a je si jistá, že dostane všechno, co bude chtít. Nápis na obyčejným bílým tričku hlásal slogan ''První prezidentská pička,'' cejtil jsem v tom určitou výzvu. ,,Máš moc hezký tričko.'' (Jo, další moje debilní věta v týhle konverzaci) Zvonivě se zasmála - ,,jo, díky, je to moje oblíbená filmová hláška'' - změřila si mě pohledem - ,,abych nezapomněla, miluju chlapy v oblecích, jsou tak strašně sexy, až jednou nějakýho ošukám, budu si možná připadat jako ona prezidentská pička.'' Zase se zasmála a provokativně pohodila hlavou.

Vyschlo mně v puse, vůbec jsem nevěděl, co říct, ale bylo mně jasný, že se mnou hraje jakousi hru a chce, abych hrál s ní. ,,Pfff, takovejch prezidentskejch kundiček můžu mít hromady.'' ,,Jistě, můžeš, ale zatím jsi žádnou neměl. Chtěla bych si hrát, přistup na můj scénář, nebudeš litovat.'' Snažil jsem se ji propálit svejma zelenejma očima úplně na skrz, měla mě v hrsti jak malý bezbranný ptáče. Naklonila se, lehce mně dejchla na krk a následně mně na stejný místo vtiskla polibek. Chytla mě za ruku a odvedla dozadu do Johnovy pracovny.

Dovedla mě k pracovnímu stolu, otočila se ke mně zády, jednu mou ruku si zanavigovala přímo mezi nohy (přičemž mou ruku a ono sladký tajemství dělily její rifle), druhou ruku si nechala přiložit na krk. Houpavě se zadkem otřela o moje boky. ,,Zlehka sraž můj ksicht na desku stolu, užij si pohled, jak ju ušpiním rtěnkou co mám na puse, překloň se tak, abys mně dejchal na krk a řekni, že jsem moc zlobivá prezidentská pička. Ptej se mě, jaký to je, šoustat prezidenta, během toho mě můžeš začít šukat...'' Cože? Můžeš začít šukat? Ono se dneska šuká za povolení?

Ani na okamžik mě nenapadlo neuposlechnout její přání. ,,Ahahah, slečinka si myslela, že může dovádět s prezidentem?! Ale ale ale. No počkej, ty potvoro, já ti ještě ukážu, kdo je tady prezident.'' Rychle jsem jí stáhl rifle a hned na to jsem osvobodil svůj žulově tvrdej majestát a vrazil ho do ní zezadu. Hezky, tvrdě, až nadoraz. Aaaach! I její vzdechy byly s příměsí jistý aristokracie. ,,Tomuhle se říká hlava státu, ty zlobivá prezidentská pičko. Ach! Ano, jsi tak krásně neposlušná!!!'' Netuším jak dlouho to trvalo, každopádně to byl nejlepší sex mýho života.

Když bylo po všem, otočila se ke mně čelem a ještě jednou mě políbila na ústa. Byla tak majestátně svůdná. Chtěl jsem s ní odejít zpátky na bar, ale řekla, ať jdu napřed. Zase mě donutila poslechnout ji.

Posadil jsem se zpátky na barovou stoličku. John mně automaticky podal další whisku. Lišácky se usmál - ,,je šikovná, ta moje neteř, viď?''....